(044) 503-71-71

ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Chevrolet ЗАЗ Chery Lada КОМЕРЦІЙНІ
CHEVROLET
ЗАЗ
CHERY
LADA
КОМЕРЦІЙНІ
  Є питання або пропозиція? Напишіть нам по skype:
  Skype kolcevaya1


Про компанію

ТОВ «Автоцентр на Кільцевій» При нажатии, просмотр фотоальбомаведе свою успішну діяльність на автомобільному ринку вже більше 27 років.

Організація надає послуги автосервісного обслуговування автомобілів та є одним з лідерів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів ЗАЗ, LADA, Chery, Chevrolet в Києві та Київській області. 

Автоцентр на Кільцевій має 2 сучасних автокомплекси, що розташовані біля транспортної магістралі м. Києва – Кільцевої дороги (поворот на м. Вишневе).  

«Автоцентр на Кільцевій» здійснює реалізацію автомобілів наступних брендів:

ЗАЗ - продукція Запорізького автомобілебудівного заводу, - єдиного в Україні підприємства, що володіє повним циклом виробництва автомобілів, а саме автомобілів ЗАЗ VIDA CARGO, ЗАЗ Lanos CARGO пікап.

Chevrolet - провідний і найпопулярніший міжнародний бренд компанії General Motors, щорічні продажі якого становлять близько 3,5 млн. автомобілів більш ніж в 130 країнах світу. Це четвертий у світі автомобільний бренд за обсягом продажів і один з перших за темпами зростання. У нашому автосалоні представлені наступні моделі: Aveo Premier.

Запрошуємо відвідати наші автосалони та обрати автомобіль своєї мрії. Ви переконаєтесь, що автомобілі, які ми пропонуємо, вдало поєднують ціну і якість, а наші співробітники надають комплекс послуг, завдяки яким покупка для Вас буде зручною і приємною.

До послуг власників автомобілів  ЗАЗ, LADA, Chery, Chevrolet  2 технічні сервісні центри обладнаних сучасним устаткуванням (усього 36 постів), в яких досвідчені спеціалісти зможуть надати кваліфіковану допомогу. Також до Ваших послуг дільниця відновлювального ремонту (рихтування та фарбування), яка устаткована сучасним обладнанням,а також дільня додаткового обладання, в тому числі газобалонного.  На території Автоцентру на Кільцевій також розміщено автомагазин запчастин з широким асортиментом. Автомагазин забезпечений запчастинами для автомобілів ЗАЗ, Chery, Chevrolet .

Чекаємо Вас в Автоцентрі на Кільцевій! Телефонуйте: (044) 290 32 24.

Схема проїзду>>>>>

 

Наші координати
Автосалони
Автосалон ЗАЗ, Chery
Автосалон Шевроле
Корпоративным клиентам
ТРЕЙД-ІН
Доступний сервіс_н
© ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
© Створення сайту “AIST”
© 2000-2020 Правова інформація